Výhody spolupráce

Advance reality s.r.o. je společnost, jejíž služby jsou založeny na zákaznickém servisu třech zkušených, seniorských obchodníků – proaktivní a kvalitní přístup ke klientovi (prodávajícímu i kupujícímu), dle jejich potřeb, možností a představ.

Profesionální inzerce – placená inzerce na nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších realitních webech

Textace inzerátů -  založená na mnohaletých obchodních zkušenostech - jasně specifikované fakta a benefity nemovitosti tak, aby v zákazníkovi vyvolaly zájem a zároveň zdůraznily výhody každé nabídky. Posuďte sami: www.advancereality.cz

Zákaznický servis obsahující:

  • právní servis při prodeji každé nemovitosti (maximální ochrana a jistota kupujícího a prodávajícího, servis renomovaného advokáta v oblasti obchodního práva)
  • advokátní úschova peněz – profesionální dohled advokáta na kompletní finanční transakce (naprostá jistota všech zúčastněných stran při platbách a finančních transakcích)
  • vypracování znaleckého posudku a daňového přiznání při každém prodeji
  • maximální časovou flexibilitu, pracovní doba pondělí – neděle (přizpůsobíme se potřebám klinetů dle jejich možností)
  • možnost komunikace, prezentace a inzerce v německém a anglickém jazyce (zvyšujeme možnost prodeje finálnímu zájemci)
  • nejsme frenčízovou firmou, právě tyto společnosti mají nekvalitní zákaznický servis z důvodu absence řízení celé sítě společnosti (kdykoli se můžete obrátit přímo na majitelku společnosti)

Nízký provizní systém, jehož výši stanovujeme individuálně, dle konkrétních podmínek obchodu – provize jsou součástí prodejní ceny a právě jejich nízkou a konkurenční hodnotou zvyšujeme možnost prodeje Vaši nemovitosti. Naše odměny a tudíž i celkové prodejní ceny jsou vždy nižší než u velkých společností.